Taavi Kerikmäe, klaver
Levi-Danel Mägila, tšello
Tarmo Johannes, flööt
Merje Roomere, viiul
Helena Tuuling, klarnet
Vambola Krigul, löökpillid
Taavi Kerikmäe on sündinud 1976. Peale Eesti Muusikaakadeemia lõpetamist klaveri erialal (prof. A. Eesmaa klassis), täiendas ta ennast EMA magistrantuuris kammeransambli erialal. Aastatel 2002-2004 õppis Taavi Kerikmäe Lyoni Kõrgema Riikliku Muusika ja Tantsu Konservatooriumi magistriõppes kaasaegse muusika interpretatsiooni (prof. F. Pierre). Atélier du XXème siecle raames töötas ta koos selliste heliloojatega nagu P.Boulez, G.Amy, T. Murail, S.Bussotti, F.-B. Mâche, V. Globokar, A. Solbiatti, T. LeMey. Improvisatsiooni alal koostööd teinud artistidega nagu Lê Quan Ninh, Jaques DiDonato, Jerome Notinger, Chris Cutler jt
Esinenud arvukatel kaasaegse muusika festivalidel nagu: “Les Musiques” Marseilles (koos ansambliga Les Temps Modernes), Pierre Boulezi festival St. Etienne’s, “Les Musicades” Lyonis (koostöös Hiina heliloojate Yang Liqingi ja Deqing Weniga), solistina IRCAMi festivalil “Agora” Pariisis, koos Vinko Globokariga improvisatsioonilise muusika festivalil “Fruits de Mhêre” jm.
2004 a. novembrist valiti Taavi rahvusvahelise ansambli EIE (European Improvisators Ensemble) kooseisu. Käesoleval ajal on Taavi Kerikmäe EMTA kaasaegse muusika ja improvisatsiooni õppejõud, täiendades end samal ajal EMTA doktorantuuris.
alustas tšelloõpinguid 1985 aastal Tallinna Muusikakeskkoolis Teet Järvi juures ning jätkas õpinguid G.Otsa nim. Muusikakoolis Lembi Metsa õpilasena. Aastatel 1999-2002 täiendas ta end Iisraelis Tel-Avivi Muusikaakadeemias Hillel Zori tšelloklassis. Käesoleval ajal õpib L-D Mägila prof. Peeter Paemurru juures Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.
1997 ja 1999 a. saavutas ta esimese koha Eesti noorte keelpillimängijate konkursil. 2003 a. võitis Mägila Holland Music Sessioni stipendiumi,mille raames osales meistrikursustel ja andis soolokontserdi. L-D Mägila on osalenud Bernard Greenhouse´i, Uzi Wiesel´i,Yosif Feigelsohni, Stefan Popovi, Johannes Goritzki, Dmitri Fershtmani jt. meistrikursustel. Alates 2002 aastast töötab ERSO's, 2004. aastast tšellorühma abikontsertmeistrina.
õppis 1994-2000 ta Eesti Muusikaakadeemias prof. Jaan Õuna, Neeme Punderi ja Matti Helini juhendamisel, hooajal 1997/98 täiendas end Läti Muusikaakadeemias prof. Imants Senibise juures ja 1999-2001 Amsterdami Konservatooriumi aspirantuuriõppes Harrie Starreveldi juures ning 2001-2005 õppis ta EMA doktorantuuris. 2004. aastal süvendas ta oma teadmisi Itaalia kaasaegsest flöödimuusikast Bologna konservatooriumis prof. Annamaria Morini juhendamisel.
Tarmo Johannes on osalenud mitmete Eesti orkestrite töös, töötanud 1998-1999 Nõmme muusikakoolis flöödiõpetajana, õpetanud 1997-2002 Põltsamaa noorte puhkpillimängijate suvekoolis, andnud arvukaid soolo- ja kammermuusika kontserte, olles eriti hinnatud kaasaegse muusika esitajana. Ta mängib ansamblites U: ja Resonabilis, olles üks nende asutajaliikmtest. 2001. aasta sügisest töötab Tarmo Johannes flöödiõpetajana G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis.
on lõpetanud Haapsalu Lastemuusikakooli (õp.Maaja Kuntu ja Virge Ventsel),Tallinna Muusikakeskkooli(1988) ja Tallinna Riikliku Konservatooriumi(1993),viimastes juhendajaks dots. Mare Teearu.
Merje Roomere on osalenud paljudes orkestrites,s.h. Euroopa Liidu Noorte Sümfooniaorkester(1994),Tallinna Kammerorkester, Eesti-Soome Sümfooniaorkester, XXI Sajandi Orkester,kontsertmeistrina Haapsalu Linnaorkestris. Alates 1994 töötab ERSO-s. Kammermuusikuna on olnud tegev muuhulgas festivalidel Viiulimängud ja Kuressaare Kammermuusikapäevad.1994-2001 oli NYYD Ensemble liige .Ansamblis U: mängib aastast 2003. Alates 1998 õpetab Tallinna Muusikakeskkoolis.
Helena Tuuling alustas plokkflöödi6pinguid Põlva Muusikakoolis, hiljem lisandus erialapillina klarnet. Seejärel asus ta õppima Heino Elleri nimelisse Tartu Muusikakooli ning hiljem Tallinna Muusikakeskkooli (6p. Vahur Vurm). Hetkel õpib ta Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias (prof. Hannes Altrov). Helena on õppinud Erasmus-programmi raames Hispaanias Real Conservatorio Superior de música "Victoria Eugenia" de Granada´s (prof Francisco Gil Valencia), samuti on end täiendanud Stockholmi Kuninglikus Muusikaakadeemias (prof Kjell-Inge Stevensson). Ta on v6itnud mitmeid auhinnalisi kohti vabariiklikelt puhkpillimängijate konkurssidelt, soleerinud mitmete orkestrite ees, osalenud paljudel meistrikursustel ning orkestri- ja kammermuusika projektides.
Lisaks Ansambel U:le on Helena EMTA Uue Muusika Ansambli liige.
on löökpillimängijana tegev nii solisti , kammermuusiku kui orkestrandina. Ta on solisti või ansamblistina üles astunud kõigil Eesti tähtsamatel festivalidel sh. “Eesti Muusika Päevad”, “Nyyd”, “Klaaspärlimäng”, “Klaver” jm. Ta on olnud paljude Eesti heliloojate soolo- ja ansambliteoste esmaettekandjaks sh. Lepo Sumera, Toivo Tulev, Ülo Krigul, Galina Grigorjeva, Tatjana Kozlova, Mirjam Tally jpt. Käesoleval ajal mängib ta ansamblis U: , töötab ERSO löökpillimängijana, ja on sidunud ennast paljude erinevate kammermuusikaprojektidega.